fluo party, atrakcja imprezy firmowej

Sprawdzone pomysły na wyjazdy integracyjne.

Otwórz drzwi do niesamowitej przygody podczas dziennych i wieczornych imprez integracyjnych! Wydarzenia team buildingowe to świat kreatywnych pomysłów, które sprawią, że nasza firma będzie odkrywać nowe horyzonty współpracy i doskonalenia relacji międzyludzkich. Kluczem do sukcesu jest świadomość, że oryginalne przedsięwzięcia tego typu są podstawą do budowania silnych więzi, tak więc odpowiednie aktywności na porę dzienną i wieczorową będą gwarancją miło spędzonego czasu i sukcesu w zacieśnianiu więzi w zespołach i działach.

Imprezy dzienne

Niezwykle popularnym motywem imprezy integracyjnej jest ostatnio „Pimp my ride„. prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji i „odpicowywania” samochodów przez nadawanie im nowego życia. Każdy zespół otrzymują pojazd w opłakanym stanie, który trzeba będzie poddać absolutnej metamorfozie. Członkowie zespołu wspólnie przejdą przez proces kreacji i personalizacji, aby udekorować, ozdobić i upiększyć standardowe doniedawna krążowniki szos. Ten projekt pozwoli uczestnikom zaprezentować swoje umiejętności, wyzwoli kreatywność i zespołową współpracę, a najlepsze projekty zostaną wyróżnione i nagrodzone!

Sabotażysta” to propozycja niezwykle interesującej gry terenowej, wymagające kooperacji i stałej współpracy. Uczestnicy poruszają się w terenie rozwiązując przy tym różnego rodzaju zagadki i przemieszczając się z użyciem mapy, kompasu i tym podobnych. Między nimi jest sabotażysta – osoba, która spowalnia wykonywanie zadań, utrudnia marsz i, niby niechcący, prowokuje konflikty i problemy. Naszym zadaniem jest rozpoznać delikwenta i wykonać wszystkie postawione przed nami zadania. Żadnego z wyzwań nie uda się rozwiązać w pojedynkę.

Aby  przywołać ducha sportowej rywalizacji i wzmocnić więzi zespołowe, proponujemy „Olimpiadę firmową„. To całodniowe wydarzenie pełne ekscytujących konkurencji sportowych, które pobudzą ducha współzawodnictwa między zespołami. Od tradycyjnych dyscyplin, takich jak bieganie i przeciąganie liny, po bardziej nietypowe wyzwania, jak wyścigi w bańkach. Olimpiada firmowa dostarczy adrenaliny, śmiechu i emocji, które pozytywnie wpłyną na morale i nastawienie osób biorących udział w takich aktywnościach.

Reksio na swoim” to doskonała zabawa połączona z odpowiedzialnością za naszych braci mniejszych. Każdy zespól otrzymuje wszelkie narzędzia i materiału potrzebne do wykonania budy dla psa. Kołki, gwoździe, deski, farby i tym podobne akcesoria pomogą uczestnikom skonstruować domek dla bezdomnego psiaka. Najlepsze prace zostaną nagrodzone, a wiele psiaków ze schroniska dla bezdomnych zwierząt otrzyma dach nad głową. Trudno o większą satysfakcję!

Szansa na Milion” to gra, której motywem przewodnim są zadania stawiane przed uczestnikami przez szefa wielkiej korporacji.  Każdy zespól otrzymuje pudełko z rzeczami osobistymi autora gry, które stanowią wskazówki do wypełnienia zadań (fragmenty numerów kont, numery telefonów, hasła, itp.). Logiczne myślenie, podział na role i współpraca to warunki absolutnie konieczne do wypełnienia zadań czekających na poszczególne zespoły.

 

Impreza wieczorna

Zapraszamy na „Wieczór w Paryżu„, gdzie elegancja i urok francuskiej stolicy urzekną nas od razu. Zmysłowa, francuska muzyka, dekoracje przywołująca na myśl najsłynniejsze miejsca stolicy światowej mody to tylko niektóre z atrakcji wieczoru. Podziwiajmy pokaz tańca kabaretowego, napijmy się szampana w blasku wieży Eiffla i zróbmy sobie zdjęcia na celebryckiej „ściance”. 

Czas na podróż w przeszłość! „Saturday Night Fever” to temat, który ożywi stylowe i kolorowe czasy disco, czyli lata 70-te. Ubierzmy się w najmodniejsze spodnie-dzwony, zaprezentujmy się w oryginalnych, wyrazistych koszulach, a na parkiecie tańczmy się do rytmów Bee Gees i ABBA. Wszyscy będą mieli szansę poczuć magię tamtej dekady, Pokaz mody tamtych czasów, kurs tańca disco zakończony konkursem to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na nas podczas tego niezapomnianego wieczoru

Udajmy się do magicznego świata „Alicji w krainie czarów„. Udekorowane w stylu surrealistycznym miejsce przeniesie nas do niezwykłego świata pełnego kolorów i magii. Spotkajmy postacie z baśni, rozwiążmy zagadki i zgłębiajmy tajemnice tej niezwykłej krainy. Niezwykły pokaz barmański, doskonała muzyka i prawdziwy wieczór nieoczywistości – to wszystko czeka na nas podczas tylko tej jednej nocy! 

Jeśli pragniemy doświadczyć niezwykłej atmosfery, proponujemy „Fluo Party„. Przebrania w jaskrawych kolorach, fluorescencyjne farby i akcesoria w blasku efektów świetlnych i dekoracji. Świecące drinki, doskonała muzyka taneczna i konkurs na najlepszą fluorescencyjną dekorację stanowią świetne aktywności, które doskonale zintegrują zespół i dostarczą tematów do rozmów i wspomnień jeszcze długo po pamiętnym wydarzeniu.